Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Wiadomości firmowe nt Korzyści ze stosowania pompowania betonu w budownictwie Porównaj ze zwykłym układaniem betonu
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami

Korzyści ze stosowania pompowania betonu w budownictwie Porównaj ze zwykłym układaniem betonu

2021-09-07

Najświeższe informacje o firmie Korzyści ze stosowania pompowania betonu w budownictwie Porównaj ze zwykłym układaniem betonu

Korzyści płynące z pompowania betonu w budownictwie w porównaniu z zwykłym umieszczaniem betonu

Czynniki do rozważenia Pompowanie betonu Zwykłe umieszczanie betonu
Szybsze umieszczanie betonu W przypadku dużych projektów budowlanych ważnym czynnikiem jest zawsze szybkość ich wykonania.Główną zaletą pompowania betonu jest to, że jest to szybszy sposób nalewania betonu na miejscu niż inne tradycyjne metody. W zwykłym betonie umieszczanie więcej czasu wymagane w umieszczaniu betonu.W przypadku gdy pompa betonowa nie jest używana na miejscu, mniejsze urządzenia mogą być przenoszone do różnych miejsc w celu zakończenia jednego wrzucenia.
Mniej pracy Pompowanie betonu zazwyczaj wymaga mniej pracy niż inne metody umieszczania betonu.miejsce będzie wydawało się mniej zatłoczone i wykorzystuje pracowników do innych ważnych zadań, gdy beton jest umieszczany bezpośrednio. Kiedy trzeba ręcznie umieścić beton na miejscu, wymaga się więcej pracy, a także jakość wrzucania betonu zależy od wykonania robotników.
Jakość betonu W przypadku pompowania betonu zużywa się mniej wody niż w przypadku innych metod, co oznacza, że po umieszczeniu betonu nie kurczy się ani nie pęka, a jego wytrzymałość utrzymuje się.Pompowanie betonu zapewnia jego wytrzymałość przez cały okres jego użytkowania. Jakość betonu nie może być utrzymywana poprzez ręczne betonowanie, ponieważ zależy to od warunków pogodowych.powodują problemy z krwawieniem i kurczeniem, które pogarszają wytrzymałość betonu.
Dokładność odlewania betonu W przypadku złożonych lokalizacji, takich jak wieżowce i izolowane ściany betonowe, najważniejsza jest dokładność, którą można utrzymać poprzez pompowanie betonu. W skomplikowanych lub zatłoczonych miejscach normalne umieszczanie betonu nie może być wykonalne, ponieważ umieszczanie staje się trudne i powoduje również segregację składników betonu.
Wygoda w umieszczaniu betonu System pompowania betonu jest po prostu wygodniejszy niż stare metody mieszania i nalewania.Ramiona łomów mogą sięgać po górę domu lub innych konstrukcji, aby umieścić beton w miejscach, do których nie mogą dotrzeć inne rodzaje maszyn.. It becomes more difficult to pour the concrete if it is required to place the concrete on high-rise buildings which cause more labor force and more wastage of material in conveying from a place of mixing to placing.
Szybszy postęp prac W pompowaniu betonu, wrzucanie betonu odbywa się za pomocą pompy, więc zrzut lub ilość wyprodukowanego betonu jest większa, co może prowadzić do szybszego postępu w pracach budowlanych. W zwykłej metodzie umieszczania betonu przewożony jest przez pracowników przy użyciu patelni lub wiader, które powodują opóźnienia lub zużywają więcej czasu w betonie.
Warunki pogodowe Beton umieszczony przez pompowanie nie podlega wpływowi warunków atmosferycznych, ponieważ jest przenoszony za pomocą Utrata wody w mieszance betonowej podczas umieszczania w gorących warunkach pogodowych może prowadzić do kurczenia się betonu.

 

Odwiedź naszeYouTubeLink do obejrzenia filmu:☞☞☞Wprowadzenie innowacji

 

 

Achieve Innovations (Changsha) Co., Ltd., specjalizuje się w odnowionych pompach betonowych i częściach, dostarcza tylko klientom wysokiego standardu pompy betonowe, natomiast ACHIEVE dostarcza klientom i partnerom:
1) Odbudowane żurawie ciężarowe
2) Nowe pompy betonowe
3) Zakłady zbierania betonu
4) Wielkopłyty i dźwigarki budowlane
5) Części zamienne do pomp betonowych i zakładów zbierania betonu

 

Możesz skontaktować się z zespołem ACHIEVE za pośrednictwem WhatsApp:
+86 189 7589 9860 ((Keeway)
+86 135 0746 4139 ((Joanna)
+86 180 7516 1689 ((Vigoss)
+86 135 0849 0450 ((Liu)

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Części pompy do betonu Putzmeister Dostawca. Prawa autorskie © 2021-2024 concretepump-parts.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.