Aktualności
Dom > Aktualności > Wiadomości firmowe nt Korzyści ze stosowania pompowania betonu w budownictwie Porównaj ze zwykłym układaniem betonu
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami

Korzyści ze stosowania pompowania betonu w budownictwie Porównaj ze zwykłym układaniem betonu

2021-09-07

Najświeższe informacje o firmie Korzyści ze stosowania pompowania betonu w budownictwie Porównaj ze zwykłym układaniem betonu

Odwiedź naszeYoutubeLink do obejrzenia wideo:☞☞☞Osiągaj innowacje

Korzyści z zastosowania pompowania betonu w budownictwie w porównaniu ze zwykłym układaniem betonu

Czynniki, które należy wziąć pod uwagę Pompowanie betonu Zwykłe układanie betonu
Szybsze układanie betonu Szybkość układania jest zawsze ważnym czynnikiem w przypadku dużych projektów budowlanych.Główną zaletą pompowania betonu jest to, że jest to szybszy sposób wylewania betonu na miejscu niż inne tradycyjne metody. W zwykłym betonie wymaga więcej czasu w układaniu betonu.Gdy pompa do betonu nie jest używana na miejscu, może być konieczne przeniesienie mniejszego sprzętu w różne miejsca, aby zakończyć jedno wylewanie.
Mniej pracy Pompowanie betonu na ogół wymaga mniej pracy niż inne metody układania betonu.Ponadto miejsce będzie wydawać się mniej zatłoczone i będzie wymagać siły roboczej do innych ważnych zadań, gdy beton zostanie umieszczony bezpośrednio. Gdy wymagane jest ręczne ułożenie betonu na placu budowy, wymagało to więcej pracy, a także jakość wylewania betonu zależy od fachowości robotników.
Jakość betonu Przy pompowaniu betonu potrzeba mniej wody niż przy innych metodach.Oznacza to, że beton po ułożeniu nie będzie się kurczył ani pękał i zachowa swoją wytrzymałość.Pompowanie betonu zapewnia mocny i trwały beton przez cały okres jego użytkowania. Jakość układania betonu nie może być utrzymana przez układanie betonu ręcznie, ponieważ zależy to od warunków atmosferycznych.Powodują również problemy z krwawieniem i skurczem, które pogarszają wytrzymałość betonu.
Dokładność wylewania betonu W przypadku złożonych lokalizacji, takich jak wysokie budynki i izolowane ściany z betonu komórkowego, najważniejsza jest dokładność, którą można utrzymać poprzez pompowanie betonu. W skomplikowanych lub zatłoczonych lokalizacjach normalne układanie betonu nie może być wykonalne, ponieważ układanie staje się trudne, a także powoduje segregację składników betonu.
Wygoda układania betonu System pompowania betonu jest po prostu wygodniejszy niż stare metody mieszania i wylewania.Ramiona wysięgnika mogą sięgać ponad szczyt domu lub innych konstrukcji, aby umieścić beton w miejscach, do których inne typy maszyn nie mogą dotrzeć. Wylewanie betonu staje się trudniejsze, jeśli wymagane jest umieszczenie betonu na wysokich budynkach, co powoduje więcej siły roboczej i większe straty materiału podczas przenoszenia z miejsca mieszania do układania.
Szybszy postęp prac W pompowaniu betonu wylewanie betonu odbywa się za pomocą pompy, więc wypływ lub ilość wyprodukowanego betonu jest większa, co może prowadzić do szybszego postępu prac budowlanych. W zwykłej metodzie układania beton jest transportowany przez robociznę przy użyciu patelni lub wiader, co powoduje opóźnienia lub pochłania więcej czasu w betonie.
Warunki atmosferyczne Beton układany metodą pompowania nie podlega wpływowi warunków atmosferycznych, ponieważ jest przenoszony środkami Utraty wody mogły wystąpić w mieszance betonowej podczas jej układania w czasie upałów, co może prowadzić do kurczenia się betonu.

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Części pompy do betonu Putzmeister Dostawca. Prawa autorskie © 2021-2023 concretepump-parts.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.